Diacomfort

TlačiťEmail
Zdravotné ponožky Diacomfort pre diabetikov.Prevencia a zmiernenie obtiaži spojených so syndrómm diabetickej nohy. Retiazková špica, vaflový lem, antibakteriálna úprava.

Základná cena2,94 €
Základná cena za variantu2,94 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena3,53 €
Predajná cena bez DPH2,94 €
Zľava
Suma DPH0,59 €
Popis

Čím je ponožka DIACOMFORT výnimočná?

Formou špeciálnej aviváže (RUCO-BAC MED) zabezpečuje antimikrobiálny efekt (baktericidný a fungicidný). Účinná látka nerozpustná vo vode využíva vlákna ako latentný nosič a vytvorí v ňom takto vlastný "zásobník". V priebehu sušenia po každom praní migrujú mikrogranule účinnej látky pomaly na povrch vlákna, kde dlhodobo uplatňujú svoj baktericidný a fungicidný účinok. Vzhľadom k vlastnostiam účinnej látky antimikrobiálny účinok pretrváva po celou dobu životnosti ponožky.

 

Vaflový lem je špeciálna konštrukcia lemu. Je jemný a dostatočne pevný, nezhňa sa, aby nespôsoboval otlaky, nezviera a neškrtí v oblasti členku.

Retiazková špica - bezšvíkové, hladké spojenie špičky s nártovou časťou pre prevenciu vzniku otlakov, ktoré je dosiahnuté ručným navedením jednotlivých očiek pleteniny na ihličky - tzv. retíazkovaním

Veľkosti a údržba

  • dámske: 23-25, 25-27 

  • pánske: 25-28, 29-32 

 

údržba: perte v rukách alebo v automatickej práčke pri teplote 40 °C, nepoužívajte bielidla, nečistite chemicky, neperte s avivážou - znehodnocuje antibakteriálny účinok

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.